Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

Databáze firemDatabáze firem >> Osvětlení

Prohledat: celou databázi katalog firem zabývající se obnovitelnými zdroji energie

Nalezeno celkem 6 odkazů.

A. VANĚK VELKOOBCHOD, s. r. o.

Sídlo: Praha 4
Sekce: Osvětlení
Více informací
ecoShop

Internetová prodejna zaměřená na prodej, podporu a propagaci ekologických a ekologicky úsporných výrobků, produktů, informací, služeb. Sortiment od zařízení pro využití alternativních zdrojů přes úsporné spotřebiče až po zařízení pro ekologickou likvidaci odpadu.

Sídlo: Troskotovice 262
Sekce: Osvětlení
Více informací
JSP s.r.o.

Komplexní dodávky instrumentace a automatizace pro energetické procesy. Výroba a prodej komponentů. Vypracování projektů MaR.

Sídlo: Jičín
Sekce: Měření a regulace
Více informací
K & V a.s.

Velkoobchod a maloobchod pro veškerý elektroinstalační materiál. Nabízíme široký sortiment jako vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, zásuvky, relé. Dodáváme i hromosvody, přímotopy, stykače, světelné zdroje, nebo ohřívače vody.

Sídlo: Praha 5
Sekce: Osvětlení
Více informací
Moderní osvětlení

- moderní osvětlení, velkoobchod svítidly, diskont svítidla, osvětlení interiérů, moderní úsporná svítidla, výpočty osvětlení a elektro projekty, velkoobchod, export, import

Sídlo: Praha 3
Sekce: Osvětlení
Více informací
TNV - technické normy vodáren. (HYDROPROJEKT, a.s. - normalizační středisko)

vydává - technické normy vodáren

Sídlo: Praha 4
Sekce: Osvětlení
Více informací


Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Doporučujeme
Komerční sdělení
Náš e-shop

Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti

obrázek - Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti Cílem studie je pomoci vzniknout novým energetickým službám pro renovace budov.
Renovační potenciál rezidenčních budov, a s tím související úspora primárně energetických zdrojů, není v ČR ani zdaleka využíván. Doposud bylo renovováno asi 25 % rodinných a 40 % stávajících bytových domů, přičemž jde jak o dílčí renovace, tak o méně časté komplexní (hluboké) renovace. Přibližně 10 % českých domácností je ohroženo energetickou chudobou, tj. jedná se o takové domácnosti, které vydávají více jak 20 % svých celkových příjmů na energetické náklady domácnosti .
Klíčem ke vzniku a úspěchu energetické služby je zužitkovat motivační faktory pro renovace a pokrýt klíčové protirenovační bariéry.
Pokud nemá energetická služba zahrnovat pouze vysokopříjmové klienty, má být skutečně určena k velkému tržnímu zásahu, pak musí efektivně nabídnout zároveň kofinancování z půjčky. Inspirací pro podnikatelské subjekty jsou různé modely úspěšných stávajících energetických služeb v ČR nebo přenos zahraničních modelů do ČR.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2017 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft