Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

Databáze firemDatabáze firem >> Čistírny odpadních vod

Prohledat: celou databázi katalog firem zabývající se obnovitelnými zdroji energie

Nalezeno celkem 4 odkazů.

AQ-TECHNIK, s. r. o.

Sídlo: Česká Lípa
Sekce: Čistírny odpadních vod
Více informací
ASEKO

Výroba jemnobublinového a středobublinového provzdušňovacího systému ASEKO pro komunální a průmyslové ČOV i přírodní nádrže. Návrhy, projekty

Sídlo: pošta Zábřeh na Moravě
Sekce: Čistírny odpadních vod Nízkoenergetický dům
Více informací
MEMSEP, spol. s r.o.

Výroba a dodávka úpraven vody pro energetické a průmyslové účely. Aplikace iontovýměnných i membránových technologií. Technické poradenství.

Sídlo: Praha 5
Sekce: Čistírny odpadních vod
Více informací
WATEK, s. r. o.

Firma Watek je předním výrobcem a dodavatelem zařízení pro přípravu ultračisté vody pro laboratorní i technologické účely a technologických celků na přípravu vody pro průmysl, pitné vody pro malé aglomerace a malé objekty. Firma poskytuje kompletní služby, od návrhu technologie přes výrobu až po dodávku jednotlivých zařízení, případně technologické sestavy zařízení. Firma poskytuje veškerý záruční i pozáruční servis dodaných zařízení do 48 hod na celém území ČR. Na přání zákazníka je možno sjednat individuelní podmínky servisu.

Sídlo: Ledeč nad Sázavou
Sekce: Čistírny odpadních vod
Více informací


Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Doporučujeme
Komerční sdělení
Náš e-shop

Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti

obrázek - Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti Cílem studie je pomoci vzniknout novým energetickým službám pro renovace budov.
Renovační potenciál rezidenčních budov, a s tím související úspora primárně energetických zdrojů, není v ČR ani zdaleka využíván. Doposud bylo renovováno asi 25 % rodinných a 40 % stávajících bytových domů, přičemž jde jak o dílčí renovace, tak o méně časté komplexní (hluboké) renovace. Přibližně 10 % českých domácností je ohroženo energetickou chudobou, tj. jedná se o takové domácnosti, které vydávají více jak 20 % svých celkových příjmů na energetické náklady domácnosti .
Klíčem ke vzniku a úspěchu energetické služby je zužitkovat motivační faktory pro renovace a pokrýt klíčové protirenovační bariéry.
Pokud nemá energetická služba zahrnovat pouze vysokopříjmové klienty, má být skutečně určena k velkému tržnímu zásahu, pak musí efektivně nabídnout zároveň kofinancování z půjčky. Inspirací pro podnikatelské subjekty jsou různé modely úspěšných stávajících energetických služeb v ČR nebo přenos zahraničních modelů do ČR.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2017 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft