Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

Katalog firem v oboru úspory energie a obnovitelné zdroje energieKatalog firem je oborovým seznamem firem v oblasti energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie a patří k nejnavštěvovanějším stránkám webu www.ekowatt.cz. Katalog firem je rozčleněn do tematických kategorií a soustřeďuje kontaktní informace, odkazy na www stránky a stručný popis činnosti firem působících v oboru energetických úspor a využití obnovitelných zdrojů energie.

Vyhledávání v Katalogu firem

Katalog umožňuje vyhledávat firmy podle oboru (tematických kategorií), podle regionu (kraje), ve kterém firma působí, a také pomocí fulltextového vyhledávání (zadáním klíčového slova).

SEO optimalizace vašich www stránek

Katalog firem je rovněž účinným nástrojem pro tzv. SEO optimalizaci Vašich stránek, tedy pro zlepšení úmístění Vašich stránek v internetových vyhledávačích. Každý záznam v našem Katalogu firem je opatřen tzv. SEO odkazem. Díky vysoké návštěvnosti našich stránek, tematicky zaměřenému obsahu a této SEO optimalizaci získá odkaz zařazený do Katalogu firem větší váhu ve fulltextových vyhledávačích.

Katalog firemZaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Doporučujeme
Komerční sdělení
Náš e-shop

Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti

obrázek - Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti Cílem studie je pomoci vzniknout novým energetickým službám pro renovace budov.
Renovační potenciál rezidenčních budov, a s tím související úspora primárně energetických zdrojů, není v ČR ani zdaleka využíván. Doposud bylo renovováno asi 25 % rodinných a 40 % stávajících bytových domů, přičemž jde jak o dílčí renovace, tak o méně časté komplexní (hluboké) renovace. Přibližně 10 % českých domácností je ohroženo energetickou chudobou, tj. jedná se o takové domácnosti, které vydávají více jak 20 % svých celkových příjmů na energetické náklady domácnosti .
Klíčem ke vzniku a úspěchu energetické služby je zužitkovat motivační faktory pro renovace a pokrýt klíčové protirenovační bariéry.
Pokud nemá energetická služba zahrnovat pouze vysokopříjmové klienty, má být skutečně určena k velkému tržnímu zásahu, pak musí efektivně nabídnout zároveň kofinancování z půjčky. Inspirací pro podnikatelské subjekty jsou různé modely úspěšných stávajících energetických služeb v ČR nebo přenos zahraničních modelů do ČR.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2017 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft