Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

Kalendář akcíVýstavy, veletrhy, semináře od 22.08.2017 do 29.08.2017

Místo konání: Brno Technologické centrum úspory energií­, Bauerova 10, Brno

Popis: Hlavní­ body semináře: produktové sestavy Wolf a gabotherm - spousta možností­ pro úspěšnou zakázku; seznámení­ se s kotli WOLF – FGB a CGB-2 a proč s nimi pracovat; správná instalace a údržba kotle ke spokojenosti zákazní­ka; jednoduché ovládání­ zaří­zení­ – systém pod kontrolou dí­ky WRS-2 a Wolf Smartset; kombinace zdroje tepla se solární­m systémem nebo sálavým systémem

Kontakt: akademie@wolfcr.cz

Wolf Česká republika s.r.o.

547 429 311

Rekuperace

23-08-2017 středa 8:30 17:00

Místo konání: Praha 7 Jablotron Office Park, U Pergamenky 1145/12

Popis: Š kolení­ je věnováno rekuperaci. Účastní­ci zí­skají­ všechny potřebné informace o rekuperační­ jednotce Futura a požadavcí­ch na kvalitní­ montáž. Detailně se seznámí­ s aplikacemi MyJABLOTRON a MyCOMPANY, které umožŠˆují­ pohodlné ovládání­ i na dálku. Po absolvování­ obdrží­ certifikát potvrzují­cí­ odbornost.

Kontakt: janik@jablotronlt.com

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY

Ing. Jiří­ Janí­k, tel: +420 770 146 200

Místo konání: Sezimovo Ústí­ Průmyslová 631

Popis: Srdečně Vás zveme na prezentační­ den sálavých podlahových radiátorů BITHERM Floor, které dí­ky svým technickým vlastnostem vytváří­ před oknem aktivní­ tepelnou clonu. Vyzařované sálavé teplo zvyšuje střední­ radiační­ teplotu okolní­ch ploch vytápěné mí­stnosti, čí­mž snižuje náklady na vytápění­.

Kontakt: obchod@bitherm.cz

ELVL s. r. o.

František Lapáček, tel.: 381 254 215

Místo konání: celá ČR celá ČR

Popis: Desodorizace je obor, který se v poslední­ době začal intenzivněji rozví­jet zejména dí­ky nejrůznější­m aktivitám, které si uvědomují­, že vliv na zdraví­ se nedá dlouhodobě podceŠˆovat. ASIO se tradičně touto problematikou zabývá a má co nabí­dnout.

Kontakt: plotenym@asio.cz

ASIO NEW, spol. s r.o.

Michal Plotěný

Místo konání: Brno Technologické centrum úspory energií­, Bauerova 10, Brno

Popis: Hlavní­ body semináře: seznámení­ se s kotli Wolf od 35 kW do 100 kW (závěsné provedení­) a od 130 kW do 1000 kW (stacionární­ provedení­); hydraulické zapojení­ kotlů; kaskádové zapojení­ kotlů; montហkotlů a jejich hydraulického pří­slušenství­.

Kontakt: akademie@wolfcr.cz

Wolf Česká republika s.r.o.

547 429 311


Převzato z http://www.tzb-info.cz.

Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Energoblog

Dotaz - Jak zabránit strakapoudům v ničení lidských obydlí?

Jak zabránit strakapoudům v poškozování lidských staveb? Řešení výše popisovaného problému je velice obtížné. To i přesto, že se s podobným problémem, kdy strakapoudi a jejich příbuzní ničí dřevěné sruby, obložení budov, tepelné izolace, ale třeba i satelitní antény setkáváme po celém světě a poměr ...

2005-11-29

Další


Doporučujeme
Komerční sdělení
Nᚠe-shop

Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti

obrázek - Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti Cílem studie je pomoci vzniknout novým energetickým službám pro renovace budov.
Renovační potenciál rezidenčních budov, a s tím související úspora primárně energetických zdrojů, není v ČR ani zdaleka využíván. Doposud bylo renovováno asi 25 % rodinných a 40 % stávajících bytových domů, přičemž jde jak o dílčí renovace, tak o méně časté komplexní (hluboké) renovace. Přibližně 10 % českých domácností je ohroženo energetickou chudobou, tj. jedná se o takové domácnosti, které vydávají více jak 20 % svých celkových příjmů na energetické náklady domácnosti .
Klíčem ke vzniku a úspěchu energetické služby je zužitkovat motivační faktory pro renovace a pokrýt klíčové protirenovační bariéry.
Pokud nemá energetická služba zahrnovat pouze vysokopříjmové klienty, má být skutečně určena k velkému tržnímu zásahu, pak musí efektivně nabídnout zároveň kofinancování z půjčky. Inspirací pro podnikatelské subjekty jsou různé modely úspěšných stávajících energetických služeb v ČR nebo přenos zahraničních modelů do ČR.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2017 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft