Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

Kalendář akcíVýstavy, veletrhy, semináře od 21.09.2017 do 28.09.2017

Green Way Day

21-09-2017 čtvrtek

Místo konání: Praha Restaurace Folklore Garden, Na Zlí­chově 18, Praha 5 Hlubočepy

Popis: Dovolujeme si Vás pozvat na netradiční­ akci odborné sekce Integrované navrhování­ a hodnocení­ budov, která navazuje na VIII. sympozium Green Way. V rámci programu se představí­ významné společnosti z oboru HVAC, po skončení­ prezentací­ následuje večerní­ program s občerstvení­m a živou hudbou.

Kontakt: stp@stpcr.cz

STP - Společnost pro techniku prostředí­

Konference Požární­ bezpečnost staveb

21-09-2017 čtvrtek 10:00 16:00

Místo konání: Praha Kongresový sál VH2, PVA EXPO PRAHA - Beranových 667, Praha 9

Popis:

Konference „Požární­ bezpečnost staveb“, která se koná dne 21. září­ 2017 v rámci doprovodného programu mezinárodní­ho veletrhu FOR ARCH, se bude věnovat problematice dřevostaveb, kabelových rozvodů a požárně bezpečnostní­ch zaří­zení­ v rámci únikových cest.
Konferenci zahájí­ přednáška o budově The Tree (Treet), nejvyšší­ stavbě ze dřeva na světě.


ONLINE PŠ˜IHLÁŠ KA

Kontakt:

Pořadatel:TZB-info

Místo konání: Praha Veletrh For Arch, sál č. 2

Popis: Seminář je věnován problematice využí­vání­ dešŠĽové vody v domácnosti a na zahradě, konkrétně výběru nádrže a pří­slušenství­, montáži a také legislativní­m požadavkům, které je potřeba splnit ve vztahu k provozovatelům vodovodní­ sí­tě.

Kontakt: bblankova@aliaxis.com

Nicoll Česká republika, s.r.o.

Barbora Blanková

Místo konání: Sezimovo Ústí­ Průmyslová 631

Popis: Srdečně Vás zveme na prezentační­ den sálavých podlahových radiátorů BITHERM Floor, které dí­ky svým technickým vlastnostem vytváří­ před oknem aktivní­ tepelnou clonu. Vyzařované sálavé teplo zvyšuje střední­ radiační­ teplotu okolní­ch ploch vytápěné mí­stnosti, čí­mž snižuje náklady na vytápění­.

Kontakt: obchod@bitherm.cz

ELVL s. r. o.

František Lapáček, tel.: 381 254 215

Konference Jak bezpečněji bydlet

22-09-2017 pátek 11:00

Místo konání: Praha PVA EXPO PRAHA LetŠˆany, vstupní­ hala I - konferenční­ sál č.1

Popis: V pátek 22. 9. 2017 si v Praze na veletrhu FOR ARCH na konferenci Jak bezpečněji bydlet najdou své téma majitelé nemovitostí­, nájemní­ci, ale i zástupci bytových družstev a měst. Stejně jako odborní­ci – projektanti, architekti a profesionálové z oblasti poplachových systémů určených k ochraně majetku a osob.

Kontakt:

Pořadatel:TZB-info

Úprava vod pro domácnosti a průmysl

22-09-2017 pátek 09:30 11:00

Místo konání: celá ČR celá ČR

Popis: Úprava vody jako taková pracuje s různými možnostmi úpravy dle požadavků jednotlivých odvětví­ a spotřebišŠĽ, pro která má být upravená voda využita. Požadované kvality vody je dosaženo různými technologiemi, které budou na webináři představeny.

Kontakt: plotenym@asio.cz

ASIO NEW, spol. s r.o.

Michal Plotěný

Místo konání: Praha 9 - LetŠˆany Sál č. 2, vstupní­ hala

Popis: Velká plocha vnitřní­ch konstrukcí­ budov, podlahy, stěn, stropů, akustických prvků i samotné nosné konstrukce, nabí­zí­ jedinečnou možnost přivádět a odvádět teplo nutné pro udržení­ tepelné pohody uvnitř budovy jen s velmi malým gradientem, tedy vzájemným rozdí­lem teplot. Jaké technologie jsou k tomuto řešení­ vhodné? Jaké výhody to přináší­ ? Kde se nabí­zí­ uplatnění­? Na tyto otázky a jistě mnohé vaše konkrétní­ přinese odpovědi přednáška, která se koná v rámci veletrhu FOR Arch 2017. Přednášku povede zástupce společnosti FV-Plast, a.s.

Kontakt: cti@cechtop.cz

Cech topenářů a instalatérů ČR

registraci k účasti zašlete do 25.8.2017, poté obdrží­te elektronický volný vstup na veletrh

Místo konání: Š˝ilina Hotel Holiday Inn Š˝ilina, Š portová 2

Popis: Jednodenný kurz, počas ktorého vás zoznámime s novinkami, ktoré v JABLOTRON 100 nastali za posledné 2 roky. Kurz je určený pre technikov, ktorí­ školenie JABLOTRON 100 v minulosti už absolvovali. Po skončení­ kurzu mí´žete využiŠĽ konzultáciu konkrétnej témy s lektorom.

Kontakt: skolenie@jablotron.sk

JABLOTRON SLOVAKIA s.r.o.

041 511 68 51

Izolační­ fíłrum online

25-09-2017 pondělí­ 14:00

Místo konání: Online

Popis: ISOVER připravil již druhý dí­l konference, která bude pří­mým přenosem vysí­lána na kanálech youtube a Facebook, s názvem Izolační­ fíłrum online. Cí­lem je nabí­dnout zají­mavé tipy, odborné rady a aktuální­ novinky z oblasti izolační­ch materiálů, upozornit na změny v zákonech a vyhláškách, zmí­nit novinky v energeticky úsporném a udržitelném bydlení­.

Kontakt: lucie.remenova@saint-gobain.com

Saint-Gobain Construction products CZ a.s., Divize ISOVER

Novinky v JABLOTRON 100

26-09-2017 úterý 8:30 17:00

Místo konání: Jablonec nad Nisou JABLOTRON ALARMS a.s., Pod Skalkou 33

Popis: Jednodenní­ kurz, během kterého vás seznámí­me s novinkami v JABLOTRON 100 za poslední­ 2 roky. Určen těm, kteří­ už školení­ na JABLOTRON 100 absolvovali. Po skončení­ kurzu máte jedinečnou pří­ležitost konzultovat s lektorem konkrétní­ témata.

Kontakt: skoleni@jablotron.cz

JABLOTRON ALARMS a.s.

Akademie Jablotron

Místo konání: Košice hotel Košice Hotel, Moldavská cesta 51

Popis: Jednodenný kurz, počas ktorého vás zoznámime s novinkami, ktoré v JABLOTRON 100 nastali za posledné 2 roky. Kurz je určený pre technikov, ktorí­ školenie JABLOTRON 100 v minulosti už absolvovali. Po skončení­ kurzu mí´žete využiŠĽ konzultáciu konkrétnej témy s lektorom.

Kontakt: skolenie@jablotron.sk

JABLOTRON SLOVAKIA s.r.o.

041 511 68 51

Místo konání: Praha Fakulta stavební­ ČVUT v Praze, Thákurova 7, 166 29 Praha 6 - Dejvice

Popis: Seminář shrne základní­ zásady problematiky v navrhování­ nosných konstrukcí­ z korozivzdorných ocelí­ se zaměření­m na specifické odlišnosti od běžných uhlí­kových ocelí­. Problematika návrhu bude prezentována ve vztahu k aktuální­m návrhovým normám ČSN EN 1993-1-4:2007 a její­ Změny A1 z loŠˆského roku.

Kontakt: michal.jandera@fsv.cvut.cz

Fakulta stavební­ ČVUT v Praze, Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí­

Místo konání: Sezimovo Ústí­ Průmyslová 631

Popis: Zveme Vás na prezentační­ den odhalují­cí­ výsledky nezávislých vědeckých autorit zí­skaných při testech sálavých radiátorů se zářičem W3Q. Vysoká účinnost vytápění­ a chlazení­ řadí­ radiátory s patentovaným zářičem na čelní­ pozici na trhu. Prezentační­ den Vám nabí­dne informace, které zí­skáte pouze u nás.

Kontakt: info@bitherm.cz

ELVL s. r. o.

František Lapáček

Odborná školení­ – Mistr Charleston

27-09-2017 středa 9:00 12:00

Místo konání: Vestec u Prahy Zehnder & Husky Akademie – Ví­deŠˆská 573

Popis: Designové radiátory se zaměření­m na ocelová článková otopná tělesa Zehnder Charleston – pří­nosy těchto radiátorů pro zákazní­ky, jejich vlastnosti a přednosti výrobku, návrh a cenová nabí­dka. Absolvent školení­ obdrží­ certifikát a bude propagován firmou Zehnder.

Kontakt: info@zehnder.cz

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

731 414 443, 383 136 222

Čerstvý vzduch v architektuře

27-09-2017 středa 13:00 16:00

Místo konání: Vestec u Prahy Zehnder & Husky Akademie – Ví­deŠˆská 573

Popis: Průvodce platnými normami, předpisy a vyhláškami pro větrání­ a vytápění­ rodinných domů a bytů s nabí­dkou vhodných výrobků Zehnder. Porovnání­ investiční­ch a provozní­ch nákladů, ekonomická návratnost. Sní­žení­ rizik nesprávné instalace. Financování­ s využití­m programu Nova zelena úsporám.

Kontakt: info@zehnder.cz

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

731 414 443, 383 136 222


Převzato z http://www.tzb-info.cz.

Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Energoblog

Dotaz - Jak zabránit strakapoudům v ničení lidských obydlí?

Jak zabránit strakapoudům v poškozování lidských staveb? Řešení výše popisovaného problému je velice obtížné. To i přesto, že se s podobným problémem, kdy strakapoudi a jejich příbuzní ničí dřevěné sruby, obložení budov, tepelné izolace, ale třeba i satelitní antény setkáváme po celém světě a poměr ...

2005-11-29

Další


Doporučujeme
Komerční sdělení
Nᚠe-shop

Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti

obrázek - Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti Cílem studie je pomoci vzniknout novým energetickým službám pro renovace budov.
Renovační potenciál rezidenčních budov, a s tím související úspora primárně energetických zdrojů, není v ČR ani zdaleka využíván. Doposud bylo renovováno asi 25 % rodinných a 40 % stávajících bytových domů, přičemž jde jak o dílčí renovace, tak o méně časté komplexní (hluboké) renovace. Přibližně 10 % českých domácností je ohroženo energetickou chudobou, tj. jedná se o takové domácnosti, které vydávají více jak 20 % svých celkových příjmů na energetické náklady domácnosti .
Klíčem ke vzniku a úspěchu energetické služby je zužitkovat motivační faktory pro renovace a pokrýt klíčové protirenovační bariéry.
Pokud nemá energetická služba zahrnovat pouze vysokopříjmové klienty, má být skutečně určena k velkému tržnímu zásahu, pak musí efektivně nabídnout zároveň kofinancování z půjčky. Inspirací pro podnikatelské subjekty jsou různé modely úspěšných stávajících energetických služeb v ČR nebo přenos zahraničních modelů do ČR.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2017 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft