Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

Kalendář akcíVýstavy, veletrhy, semináře od 14.12.2017 do 21.12.2017

Zkouška - Koordinátor BOZP

14-12-2017 čtvrtek 8:00 16:00

Místo konání: Olomouc Střední­ novosadská 7/10

Popis: Zkouška/periodická zkouška z odborné způsobilosti fyzických osob k činnostem koordinátora BOZP na staveništi podle zákona č. 309/2006 Sb., ve znění­ pozdější­ch předpisů.

Kontakt: sona.vachalova@arranogroup.cz

Arrano Group s.r.o.

Ing. SoŠˆa Vachalová

Zkouška - Prevence rizik v BOZP

14-12-2017 čtvrtek 8:00 16:00

Místo konání: Olomouc Střední­ novosadská 7/10

Popis: Zkouška z odborné způsobilosti k zajišŠĽování­ úkolů v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb., ve znění­ pozdější­ch předpisů.

Kontakt: sona.vachalova@arranogroup.cz

Arrano Group s.r.o.

Ing. SoŠˆa Vachalová

Místo konání: Sezimovo Ústí­ Průmyslová 631

Popis: Srdečně Vás zveme na prezentační­ den sálavých podlahových radiátorů BITHERM Floor, které dí­ky svým technickým vlastnostem vytváří­ před oknem aktivní­ tepelnou clonu. Vyzařované sálavé teplo zvyšuje střední­ radiační­ teplotu okolní­ch ploch vytápěné mí­stnosti, čí­mž snižuje náklady na vytápění­.

Kontakt: obchod@bitherm.cz

ELVL s. r. o.

František Lapáček, 381 254 215

Nové výrobky a technologie pro rok 2018

15-12-2017 pátek 09:30 11:00

Místo konání: celá ČR celá ČR

Popis: Bilancování­ roku 2017 - aneb co se povedlo výzkumu a vývoji připravit pro rok 2018. Nové výrobky, nové technologie a zkušenosti z realizovaných novinek.

Kontakt: plotenym@asio.cz

ASIO NEW, spol. s r.o.

Michal Plotěný

Místo konání: Sezimovo Ústí­ Průmyslová 631

Popis: Zveme Vás na prezentační­ den odhalují­cí­ výsledky nezávislých vědeckých autorit zí­skaných při testech sálavých radiátorů se zářičem W3Q. Vysoká účinnost vytápění­ a chlazení­ řadí­ radiátory s patentovaným zářičem na čelní­ pozici na trhu. Prezentační­ den Vám nabí­dne informace, které zí­skáte pouze u nás.

Kontakt: obchod@bitherm.cz

ELVL s. r. o.

František Lapáček, 381 254 215


Převzato z http://www.tzb-info.cz.

Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Energoblog

Dotaz - Jak zabránit strakapoudům v ničení lidských obydlí?

Jak zabránit strakapoudům v poškozování lidských staveb? Řešení výše popisovaného problému je velice obtížné. To i přesto, že se s podobným problémem, kdy strakapoudi a jejich příbuzní ničí dřevěné sruby, obložení budov, tepelné izolace, ale třeba i satelitní antény setkáváme po celém světě a poměr ...

2005-11-29

Další


Doporučujeme
Komerční sdělení
Nᚠe-shop

Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti

obrázek - Energetické služby pro renovace rezidenčních budov v soukromém vlastnictví - Inovace a příležitosti Cílem studie je pomoci vzniknout novým energetickým službám pro renovace budov.
Renovační potenciál rezidenčních budov, a s tím související úspora primárně energetických zdrojů, není v ČR ani zdaleka využíván. Doposud bylo renovováno asi 25 % rodinných a 40 % stávajících bytových domů, přičemž jde jak o dílčí renovace, tak o méně časté komplexní (hluboké) renovace. Přibližně 10 % českých domácností je ohroženo energetickou chudobou, tj. jedná se o takové domácnosti, které vydávají více jak 20 % svých celkových příjmů na energetické náklady domácnosti .
Klíčem ke vzniku a úspěchu energetické služby je zužitkovat motivační faktory pro renovace a pokrýt klíčové protirenovační bariéry.
Pokud nemá energetická služba zahrnovat pouze vysokopříjmové klienty, má být skutečně určena k velkému tržnímu zásahu, pak musí efektivně nabídnout zároveň kofinancování z půjčky. Inspirací pro podnikatelské subjekty jsou různé modely úspěšných stávajících energetických služeb v ČR nebo přenos zahraničních modelů do ČR.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2017 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft