Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

EnergoblogProgram podpory oprav panelových bytových domů znovu otevřen

1.4.2008

Vlastníci panelových bytových domů mohou od 2. dubna opět žádat o finanční podporu na opravu, modernizaci nebo rekonstrukci svého domu v rámci Programu PANEL. Program spravuje Státní fond rozvoje bydlení, který poskytuje dotaci na úhradu úroků z poskytnutého úvěru. Příjemci podpory mohou získat také zvýhodněnou záruku za úvěr ve výši maximálně 80 % jistiny úvěru. Tuto záruku v rámci programu poskytuje Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s.

Podmínkou získání podpory je prokázání toho, že dům po rekonstrukci bude splňovat požadavky v současnosti platných předpisů na tepelnou náročnost budov. Žadatel tedy musí, kromě projektové dokumentace, položkového rozpočtu projektu a dokladu o podlahové ploše bytů, doložit také energetický průkaz budovy zpracovaný podle požadavků bývalé vyhlášky č. 291/2001 Sb. nebo zprávu o energetickém auditu domu.

Zpráva aktualizována 3. 4. 2008


Podrobnější informace:

Program PANEL
Pomůžeme vám se získáním finanční podpory

Přidat názor

Diskuse


J.Ráž6.4.2008
Dobrý den, mám dotaz, zda by Váš portál neměl zájem publikovat informace o novém termohydraulickém řešení otopných soustav a tepelných sítí. Termohydraulické řešení je vynikající metodou pro úpravy soustav a sítí, spojené se zateplováním budov. V případě Vašeho zájmu můžeme příslušné informace poskytnout.
Reagovat na příspěvek

RE:

16.7.2008
Reagovat na příspěvek

16.7.2008
Reagovat na příspěvek

Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Doporučujeme
Komerční sdělení
Náš e-shop

Výstavba energeticky úsporného domu pohledem odborníků

obrázek - Výstavba energeticky úsporného domu pohledem odborníků Infolist shrnuje pohledy jednotlivých odborných profesí při stavbě energeticky úsporného domu - pohled architekta, projektanta, energetického experta, projektanta vytápění a vzduchotechniky a technického dozoru.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2023 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft