Energetika.cz .:. Vše, co chcete vědět o energii, ale bojíte se zeptat...

Mapa portálu RSS Databáze firem Hestia Reklama Provozovatel

EnergoblogZájemci o energetické úspory a obnovitelné zdroje energie mohou využít nový Katalog firem

5.3.2010

EkoWATT začátkem roku spustil na adrese www.ekowatt.cz/cz/katalog-firem novou verzi Katalogu firem v oboru energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Katalog je přehledně rozčleněn do patnácti tematických kategorií a soustřeďuje kontaktní informace, odkazy na www stránky a stručný popis činnosti firem. Vyhledáván je především zájemci o realizaci úsporných opatření či využití obnovitelných zdrojů energie.

Nová verze katalogu přináší uživatelům přehlednější a podrobnější tematické členění, díky kterému zájemce lépe najde svého dodavatele. Kromě toho funguje samozřejmě i fulltextové vyhledávání a vyhledávání firem podle kraje.

Novinou je také tzv. SEO optimalizace – každý záznam v katalogu je opatřen tzv. SEO odkazem. Díky poměrně vysoké návštěvnosti stránek, tematicky zaměřenému obsahu a této SEO optimalizaci získá odkaz zařazený do Katalogu firem větší váhu ve fulltextových vyhledávačích.

Oborový katalog firem EkoWATT sestavuje od roku 1992. Nejprve vycházela pouze tištěná verze, později přibyl internetový on-line katalog. Stránky katalogu www.ekowatt.cz/cz/katalog-firem patří v posledních letech mezi nejnavštěvovanější stránky našeho webu.

Přidat názor

Diskuse


 

Zaslat odkaz na tuto sekci přátelům...

Zpět Zpět na přední stranu

Doporučujeme
Komerční sdělení
Náš e-shop

Energetický management pro energetické manažery ve školství a sociálních službách

obrázek - Energetický management pro energetické manažery ve školství a sociálních službách Publikace je určena správcům budov a energetických hospodářství v sociálních službách, školách a dalších budovách v majetku obcí. Stručným a jednoduchým způsobem poskytuje návod, jak sledovat a vyhodnocovat spotřeby energií a návody, jak zamezit zbytečným spotřebám a tedy i zbytečným výdajům na energie, kde a jak hledat provozní úspory.

Zobrazit všechny publikace

Nejčtenější
Komerční sdělení

Energetika.cz 2024 © Všechna práva vyhrazena Provozovatelem toho serveru je Ekowatt.

Původní Webdesign & engine navrhl TrPe - Lucifer.czPřestavba a správa LMsoft